Šarvuotos lauko durys

Šarvuotos lauko durys

Kategorija: Durys

Durys pirmiausiai turi būti gerai apšiltintos, saugios, atsparios įvairiausioms oro sąlygoms.Pasirenkant lauko duris labai svarbu atsižvelgti į tai iš kokių medžiagų bus pagaminta jų apdaila, tai lemia durų išvaizdą, saugumą ir ilgaamžiškumą.
Renkantis tokias duris reikia atsižvelgti į tai kokioje namo pusėje jos bus montuojamos. Jei durys bus statomos toje namo pusėje kur dažnai šviečia saulė, patartina rinktis šviesių atspalvių duris, kad laikui bėgant jų neišblukintų saulė.

Durims naudojama laminuota daugiasluoksnė Jūrinė fanera. Fanera padengta karbolio rūgštimi iš abiejų pusių, todėl yra labai tvirta ir kieta, atspari temperatūrų skirtumui, drėgmei ir valymo/dezinfekavimo cheminių medžiagų poveikiui. Fanera pasižymi lengvu svoriu, atspari korozijai ir paprastai prižiūrima. Mediena iš šiaurės regionų užtikrina ypatingą plokščių ilgaamžiškumą. Aukštos kokybės padengimo plėvelė užtikrina kietumą ir atsparumą kenksmingiems poveikiams. Laminuota daugiasluoksnė fanera pasižymi neslystančiu, atspariu vandeniui ir lengvai prižiūrimu paviršiumi.

Durų komplektą sudaro: durų varčia su stakta, vidiniai, išoriniai apvadai,tarpinės, spyna (pasirinktinai) ASSA 565 su 5 raktais ir suktuku iš vidaus, rankena, nerūdijančio plieno slenkstis, 2 – 3 vyriai, apsaugos nuo įsilaužimo kaiščiai .Varčia ir stakta apšiltintos akmens vata.

Papildomai galima pasirinkti durų pritraukėją, atraminę durų kojelę.
Plienas dažytas atmosferos poveikiui atspariais dažais.
Plieno lakšto storis 1,5mm – 2mm.
3-jų stiklų stiklo paketai naudojami (skaidrūs,tonuoti,veidrodiniu atspindžiu ar matiniu stiklu.)
Galima įmontuoti papildomą spyną.
Gaminant lauko duris apdailai galima pasirinkti įvairių spalvų (iš RAL paletės), frezavimo raštus, apdailos elementus.Galime pasiūlyti vienvėres ir dvivėres lauko duris.
Rekomenduoja rinktis lauko durims tinkančias spynas: ASSA;DORMA; SECUREMME; FIAM; MOTTURA

DURYS GAMINAMOS PAGAL INDIVIDALŲ UŽSAKYMĄ

 DURŲ MODELIAI SU RAŠTAIS:

 

RAL SPALVŲ PALETĖ

 

AddThis Social Bookmark Button
Cheap web hosting service is not always a good solution. I highly recommend reading some hosting reviews such as hostmonster review or ipage hosting review.
doneda.lt 2013 Visos Teisės Saugomos I Sukurta HostPartner.lt Talpinama:Profesionalus hostingas